високий та низький кальян1619180278

Висота кальяну: більше чи менше. Яку висоту вибрати?

Абсолютно кожен шанувальник кальяну, його смачного, ароматного і густого диму хоче придбати цей прилад собі особисто. Варто зазначити, що така мрія сьогодні цілком здійсненна. Дозволити собі кальян під силу кожному бажаючому. У зв'язку з чим, багато хто задається питанням, який же вибрати кальян, яка його висота краще і т. д.

Які кальяни бувають по висоті:

  • низькі - їх висота до 50 см;
  • середні - висота до 70 см;
  • високі - прилади висотою більше 70 см.

На що звертати увагу, вибираючи кальян:

  • смакопередача - дим повинен передаватися в повному своєму смаку, та не гірчити. Чим менше він пройде відстань, тим більше смаку в собі збереже;
  • матеріал шахти і її здатність охолоджувати дим - якщо це сталь, то вона має відмінну тепловіддачу, охолоджуючи дим, поки той просувається в колбу;
  • фільтрація - здатність приладу очищати, фільтрувати дим. При цьому, чим менше він фільтрується, тим яскравішим буде його смак.

Яке має значення висота кальяну?

По-перше, чим вище кальян, тим краще в ньому охолоджується дим. Але в такому випадку тяга буде більш важкою, ніж наприклад з шахтою середньої висоти.

По-друге, подумайте, як Вам буде вдома з великим кальяном, де Ви його розмістите і де збираєтеся зберігати?

По-третє, багато досвідчених кальянщиків кажуть, що параметри кальяну не мають ніякого значення щодо курильних характеристик приладу. Завдяки сучасним додатковим аксесуарам, навіть з дуже компактним приладом можна отримати легку тягу.

Підбиваючи підсумок, хочеться сказати, що комусь буде комфортно курити маленький кальян, а комусь великий. Тому, вибираючи його, відштовхуйтеся від власних вподобань. А якщо Вам потрібно буде полегшити тягу, використовуйте дифузор, який зробить ще й шум бурління максимально приглушеним.

З яких матеріалів бувають сучасні кальяни - читайте в попередній статті.