Кальяни для покупки1619181576

Кращі з бюджетних кальянів в Україні

Погодьтеся, що сьогодні купити кальян в Україні взагалі не проблема. Їх великий асортимент і різноманітність іноді збивають, заважаючи визначитися з вибором. Скажіть, скільки Ви можете простояти біля одного або іншого кальяну, не знаючи якому приладу віддати перевагу ?! Тому, ця стаття буде присвячена найпопулярнішим і водночас бюджетним кальянам, які можна купити в Україні. Погнали ...

  1. Amy 4-Stars. Кальяни цього бренду хоч уже давно на ринку, але попит на них не згасає. Чому? Тому що вони, по-перше доступні, по-друге якісні, по-третє привабливі. Для виробництва шахти кальянів виробник використовує нержавіючу сталь і інші метали, що позначається на високих курильних можливості кальяну і на їх довгій службі. До того ж, комплектація приладів просто відмінна.
  2. Yahya. Американська компанія, прилади якої давно доступні в нашій країні. Вони відрізняються своїм простим дизайном і відмінною якістю, при цьому зберігають доступність ціни. Як матеріал шахти використовується в основному нержавіюча сталь.
  3. Hoob. Незважаючи на те, що компанія в більшій мірі виробляє унікальні дизайнерські кальяни, в її асортименті є й прилади бюджетної серії. Їх небагато, але все ж вибір є. А якістю таких кальянів буде задоволений кожен курець.
  4. Kaya Shisha. Ще один німецький бренд, що пропонує українським курцям свої кальяни. Курильні пристрої цього виробника досить привабливі, зроблені з якісних матеріалів і мають відмінні характеристики.
  5. Maklaud. Російська компанія, яка випускає дизайнерські кальяни різної цінової категорії. І що стосується саме бюджетної, то вибір не такий великий, але й не маленький, як наприклад у Hoob. Кальяни міцні, довговічні і красиві.
  6. Embery. Українська компанія, яка твердо зайняла на кальянному ринку свою нішу. Її прилади унікальні в своєму оформленні, для їх виробництва використовується виключно сталь і натуральне дерево.
  7. Soft Smoke. Якісні і одночасно доступні в ціні кальяни, які багато хто вибирає за ціною, а також за привабливий зовнішній вигляд.
  8. Alpha Hookah. Дуже компактні і практичні кальяни, які можна використовувати практично в будь-якому бажаному місці. Їх матеріал нержавіюча сталь, комплектація повна, процес куріння легкий і комфортний.

Кожен з цих виробників заслуговує того, щоб його прилад був у Вашому домі. У будь-якому випадку, Ви не помилитеся.

Чим важлива висота кальяну і який по висоті кальян вибрати читайте в нашій статті.